Arena olarak misyonumuz ve kendimize koyduğumuz hedefimiz Türkiye’nin lider teknoloji sağlayıcısı olarak en yenilikçi teknoloji ürün ve çözümlerini ülkemizin her bir noktasına ulaştırmaktır. Türkiye’nin her bir kasabasına kadar yayılmış olan 10.000’i aşkın iş ortağımız ile dünyanın önde gelen teknoloji geliştiricilerinin ürün ve çözümlerini bireysel ve kurumsal tüketiciler ile buluşturuyor, ülkemizin ve hayatımızın dijitalleşmesine önderlik ediyoruz.

Kurulduğumuz 1991 yılından beri, teknolojideki inanılmaz hızlı gelişimi yakından takip etmek ve tüketici beklentilerini öngörerek doğru ürünleri, doğru kanal iş ortaklarımız ile birlikte müşterilerimize ulaştırmak en önemli kabiliyetimizdir. Bu misyonumuzu gerçekleştirebilmek için birçok ilki gerçekleştiriyor, sayısız yeniliğin altına imzamızı atıyoruz.

Şirketimiz %50,6 oranında halka açık oranı ile bu alanda da Borsa İstanbul’da lider konumdadır. Şirketimizin %49,4 oranında hisse ile en büyük hissedarı konumunda olan Redington Ltd. 7 milyar Amerikan Doları’nı aşkın yıllık net satış geliri ile Hindistan, Ortadoğu ve Afrika bölgesinin en büyük IT Ürünleri dağıtıcısıdır.

Bulutum.com bir Arena markasıdır ve iş ortaklarına en güncel bulut servislerini aylık & yıllık kiralama opsiyonlarıyla sunmak, Bulutum Akademi ile iş ortaklarına uzman bir kadro tarafından hazırlanan satış öncesi ve satış sonrası teknik destek sunmak, iş ortaklarının tüm operasyonel ve tahsilat süreçlerini kolayca yönetmesini sağlamak adına kurulmuştur.