Bulutumun Avantajları

Aylık / Yıllık Ödeme Kolaylığı

Bulutum.com ile müşterilerinize bulut servislerini aylık ya da yıllık ödeme kolaylığı ile sunabilirsiniz. 

Paynet güvencesi ile tahsilatınızı kolayca yönetebilirsiniz. Bu şekilde operasyonel konulardan artan vaktinizi müşterilerinize ayırabilirsiniz.Bulutum Akademi

Bulutum.com’da bulunan tüm yazılım ve servis çözümleri için gerekli doküman kaynakları başta olmak üzere, eğitimler, videolar ve etkinlik haberleri Bulutum Akademi’de sizlerle.

İlgi alanlarınıza göre belirleyeceğiniz haber kaynaklarına anında ulaşarak; konusunda uzman kişiler ile doğrudan iletişim halinde olabilirsiniz. 

Alanlarında uzman kadromuzun hazırladığı içeriklerle sizler de aradığınız konularda birer uzman haline gelebilirsiniz.

Artan İş Hacmi

Aylık ve yıllık bulut servisleriyle müşteri ağınızı genişletebilirsiniz. Her ay artan iş hacmiyle, her yeni abonelik ile, mevcut gelirinizin üzerine yeni gelirler ekleyeceksiniz. Bir süre sonra her yeni dönem başlangıcında sabit geliriniz olduğunu görebilirsiniz. Dolayısıyla tüm giderlerinizi ve yatırımlarınızı eksponansiyel artan gelirlerinize ile çok daha kolay yönetebilirsiniz.

Bulutum.com ile müşterilerinizin tüm çözüm ihtiyaçlarını dikey ve çapraz satış olanakları ile tek bir yerden sağlayabilirsiniz. 

Çözüm Ortağınız

Bulutum’un sizlere sağladığı en önemli artılardan birisi global ve yerel bulut tedarikçileri ile sizleri bir araya getirmesidir. Müşterilerinize artık uçtan uca tüm bulut servislerini sunabilir ve bulut servislerinin yönetimini tek bir platformdan yapabilirsiniz.

Bulutum sizin için bir çözüm ortağı; sizler de müşterileriniz için tam anlamıyla bir çözüm noktası olacaksınız.

Bulutum’un esnek ve gelişmiş altyapısı ile sunduğunuz hizmetlerin yönetimi için müşterilerinize kısa zamanda, en yüksek katma değerle hizmet verebileceksiniz.

Güçlü Destek

Satış öncesi ve satış sonrası olmak üzere müşterilerinize sunduğunuz tüm çözümlerde Arena tüm gelişmiş altyapısı ve yetkin kadrosu ile sizin yanınızda.

Arena, bulut servislerinde müşterilerinizin sürekliliği için 7/24 destek sağlayarak, kesintisiz çalışma ortamı için gerekli kaynağı bulutum.com çatısında birleştiriyor.