SEPETİNİZ HENÜZ BOŞ

Aylık Ödeme Kolaylığı

Yazılım ürünlerini ve servisleri şimdiye kadar müşterilerinize yıllık veya tek seferde faturalayarak tüm maliyete tek seferde katlanacak bir yapıda çalışıyordunuz. Bulutum.com ile artık ürün ve servislere sahip olmak yerine, ihtiyaç olan çözümü, gerektiği kadar kullanıp, kullanılan kadar ve aylık olarak alma fırsatı var.

Örneğin, Microsoft CSP modelinde bir Office 365 çözümünü, Bulutum.com ile kullanılan lisans adedi ne ise ona göre aylık ödemek mümkün.

Tahsilat Kolaylığı

Aylık ödeme müşterileriniz için bir avantaj. Ayrıca her ay bu faturaların tahsilatları siz iş ortaklarımız için sorun değil. Paynet’in Düzenli Ödeme yapısı ile, Paynet sizin adınıza müşterinizden tahsilatı yapar.

Abonelik oluşturma sırasında sizin satış fiyatınızı belirlemeniz yeterli. Bulutum.com sizin adınıza müşterinizden düzenli ödeme talimatı alacak, aylık faturalar oluştuğunda tahsilat Paynet tarafından yapılacak, kârınız size, maliyetiniz Arena’ya ödenecek. Hem tahsilat, hem de ödeme yükünüz ortadan kalkacak.

Artan İş Hacmi

Tahsilat ve ödeme işi hallolduğuna göre, size de yeni müşteriler bulmak ve yeni abonelikler oluşturmak düşüyor. Her yeni abonelik ile, mevcut gelirinizin üzerine yeni gelirler ekleyeceksiniz. Bir süre sonra her yeni dönem başlangıcında sabit geliriniz olduğunu göreceksiniz. Dolayısıyla tüm giderlerinizi ve yatırımlarınızı bu sabit gelirlerinize göre çok daha kolay yönetebileceksiniz.

Üstelik, Bulutum.com ile müşterilerinizin tüm çözüm ihtiyaçlarını dikey ve çapraz satış olanakları ile tek bir yerden sağlayacak ve yönetebileceksiniz.

Çözüm Ortağınız

Bulutum’un sizlere sağladığı en önemli artılardan birisi global ve yerel bulut tedarikçileri ile sizleri bir araya getirmesidir. Müşterilerinize gittiğinizde artık uçtan uca tüm bulut servislerini sunabiliyor ve bu bulut servislerinin yönetimini de yapabiliyor olacaksınız. Bulutum sizin için bir çözüm ortağı olacak; sizler de müşterileriniz için tam anlamıyla bir çözüm noktası olacaksınız.

Bulutum’un esnek ve gelişmiş altyapısı ile sunduğunuz hizmetlerin yönetimi için müşterilerinize kısa zamanda en yüksek katma değerle hizmet veriyor olacaksınız.

Güçlü Destek

Satış öncesi ve satış sonrası olmak üzere müşterilerinize sunduğunuz tüm çözümlerde Arena tüm gelişmiş altyapısı ve yetkin kadrosu ile sizin yanınızda.

Arena, Microsoft CSP çözümleri özelinde müşterilerinizin sürekliliği için 7/24 destek sağlayarak kesintisiz çalışma ortamı için gerekli kaynağı bulutum.com çatısında birleştiriyor..Çok Yakında Bulutum.com farkıyla sizlerle..

Bulutum Akademi

Bulutum.com’da bulunan tüm yazılım ve servis çözümleri için gerekli tüm doküman kaynağı başta olmak üzere, eğitimler, videolar ve etkinlik haberleri Bulutum Akademi’de sizlerle.

İlgi alanlarınıza göre belirleyeceğiniz haber kaynaklarına anında ulaşacak; konusunda uzman kişiler ile doğrudan iletişim halinde olacaksınız. Soru & Cevaplar ve Bulutum Akademi aktiviteleri ile puanlar toplayıp ücretsiz eğitimler ve daha pek çok benzersiz hediye kazanacaksınız.

Hepsi Bulutum Akademi’de... Çok yakında....